logo_ukra

BTC/USD

44189.49

ETH/USD

3070.28

LTC/USD

160.81

USD/UAH

26.80

EUR/UAH

31.50

RUB/UAH

0.38

lang

Мова

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Статті Без кнопок 2021 Василь Вірастюк: "Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою"
commentss Cтатті Всі новини

Василь Вірастюк: "Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою"

Ексклюзивно для спецпроекту "Без кнопок" найсильніша людина планети і народний депутат Василь Вірастюк розповів про свою політичну, спортивної та акторську кар'єру, поділився бізнес-досвідом і подробицями з особистого життя

6 вересня 2021, 14:30 comments11078
"Будь-яка перемога в житті і в спорті не буває легкою. І від цього вона ще цінніше"

- Добрий день, Василь! Це ваш перший досвід гончарного майстерності?

Василь Вірастюк: "Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою"

Василь Вірастюк

Перший.

- Аналогічно. Ну тоді почнемо! Нещодавно ви стали народним обранцем. Як відчуваєте себе в новій ролі? Що змінилося у вашому житті, а точніше в самопочутті?

Ну, я вам можу сказати так, що майже кардинально все змінилося, особливо в графіку. І сфера діяльності, якою я займаюся зараз, — це точно кардинально. Що я відчув, коли прокинувся вранці після вже остаточного рішення Верховного Суду? Ну, напевно якесь полегшення, що цей весь затяжний процес завершився, і настає пора, коли можна приступити дійсно до роботи. Можна прийняти присягу. А так, щоб мене там сильно переповнювали емоції, мабуть ні, не скажу ... Бо, ну, якось відносно спокійно пройшов весь цей процес.

- Тобто, ви — не емоційна людина?

Я — емоційний.

- Але в цьому випадку все пройшло спокійно. Ви були впевнені в своїй перемозі?

Ні, я не був упевнений у своїй перемозі, а тим більше, не від мене залежить цей процес, а від людей, які працюють в судах. А саме — з нашого боку юристи, з їхнього боку юристи. Все залежало, мабуть, від того, як вони спрацюють, тому що ми то знали відразу, що правда на нашому боці. Але, суди, вони такі, знаєте .... непередбачувані бувають. Я б так сказав.

- А як ви самі себе оцінюєте, свою перемогу? Тому що під час Вашої присяги в ВР деякі кричали: "Ганьба!"

Якщо коротко оцінити, то вона далася непросто, тому моя перемога непроста. В принципі, як і будь-яка перемога в житті і в спорті, вона не буває легкою. І від цього вона ще цінніше.

- З якою метою ви взагалі пішли в депутати? Ми знайшли запис вашого інтерв'ю 2016 року, де ви говорите про політику: "Та ви що! Я ж нормальна адекватна людина, яка розуміє, що моя поява в політиці абсолютно нічого не змінить. Щоб займатися політикою, нею треба буквально жити, і не думаю , що популярність — достатня підстава, щоб з'явитися там ".

Саме тому я і зараз кажу, що я не збираюся займатися політикою, і прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні і конкретні справи, а не займатися політикою. Я для себе, наприклад, поділяю ці поняття. Є кілька "професійних політиків" у Верховній Раді, а я ще раз кажу, я прагнув потрапити в Раду, щоб втілити мету, з якою я йшов.

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 2

"Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні і конкретні справи, а не займатися політикою"

- Ви також займалися громадською діяльністю. У вас є громадська організація, навіть з національним статусом — федерація.

Я скажу, як правильно називається. Я являюсь почесним президентом "Федерації стронгменів України". Це федерація, це не організація. Це перше. Дійсно, у нас офіційний статус національної федерації. Крім того, ми створили громадську організацію "Звитяга нескорених", завданням якої є займатися організацією змагань для поранених ветеранів.

- Кожному депутату щорічно на представницькі витрати дають 10 млн гривень з бюджету.

Це називається соцеконом.

- Так. Ну, не знаю, економ це так званий або НЕ економ ... Ви вже вирішили, на які цілі витратите ці гроші?

Ну так звичайно. Ми вже чітко про це знаємо, тому що розуміємо проблематику нашого округу і знаємо, куди саме ми їх направимо. Ми вже маємо цей список, вже його подали. В основному ті статті витрат виглядають наступним чином: треба нагадати, що у нас округ досить специфічний. Він гірський, по-перше. У нас є кілька річок, які, на жаль, щороку виходять зі своїх берегів під час повеней, дощів. Тому частина, більша частина грошей піде на берегоукріплення. Частина буде направлена на будівництво дороги, про яку, на жаль, все забули. Це дорога в місті Делятин.

- На сайті Верховної Ради вказано, що ваш перший законопроект і поки єдиний — це "Про відзначення 80-річчя УПА"

Там поки близько 80 осіб підписалося ... Я думаю, що це абсолютно логічно, оскільки я із Західної України. Було б дивно, якби я підписався і був десь з Харківського регіону або, можливо, з Донецької області, тоді б це виглядало дивно.

- Як в регіоні взагалі відносяться до УПА?

Ну нормально. Я не скажу, що звичайно в кожній родині, але в багатьох сім'ях є історія, пов'язана саме з тими подіями, тому що було народне опір. Люди, як ви знаєте, боролися і воювали за незалежну Україну в ті нелегкі часи, коли прийшов її окупант — радянський, потім окупант фашистський. Ось, хлопці намагалися з цим боротися. Тому багато хто з сімей пов'язують саме свою історію. Тобто, їх історія — це і є воїни УПА. Тому абсолютно логічно, що я став підписантом цього законопроекту.

- У 2017 році ви брали участь на 5-му телеканалі у телепрограмі "За чай". Дуже мені сподобалося ваше інтерв'ю, як ви ставитеся до Рабиновичу.

Що, серйозно?

- Серйозно. І ви сказали: "Органічно його переварюю".

Зараз, мабуть, ситуація не змінилася, чесно кажучи (сміється).

- А з урахуванням вашого першого законопроекту, це ставлення до всіх євреїв або просто конкретно до нардепу Рабиновичу?

Ні, абсолютно немає. Напевно, я так сказав, я зараз абсолютно впевнений в тому, не тому, що він — єврей. Тому що в колі моїх знайомих, і я можу сказати навіть друзів, є євреї. Я ставлюся до них нормально. Він мені не імпонує як людина. Я б точно так міг сказати ще про декілька людей. Ну, в цьому випадку було питання про Рабиновича, я відповів. Але це не тому що, не подумайте, що я — антисеміт.

- А як ви взагалі ставитеся до ТОП-політиків України? Ну, наприклад, візьмемо Тимошенко, Медведчука, Порошенко, від цих трьох візьмемо.

А чому ви Юлію Володимирівну не згадали? Вона — прекрасна актриса.

- Так я ж і кажу — Тимошенко, Медведчук і Порошенко.

Її просто зазвичай згадують як "Юлія Володимирівна", називають її і Тигрюля, а прізвище якось не часто почуєш (сміється)

- Чому саме їх, тому що вони як опозиційні вашої ...

Я ж кажу, я можу сказати, що вони — "довгожителі" в політиці, це однозначно. Але я б в цей список додав, можливо, ще одного "довгожителя" — Нестора Шуфрича.

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 3

"Порошенко, Тимошенко, Медведчук і Шуфрич -" довгожителі "в політиці, це однозначно"

- Він — одіозна людина, але він — не лідер партії.

Чи не глава, але він досить стабільний. По крайней мере, чому мені, наприклад, може імпонувати Нестор Шуфрич, він не змінює вектори, по крайней мере.

- Ну, це викликає повагу. У будь-які часи він відстоює ...

Він завжди в опозиції, якщо не брати до уваги там період 2012-2013 року, коли вони були при владі. Всі інші політики, мабуть, крім Медведчука, особливо Порошенко і Юлія Володимирівна, тут вони вектори і напрямки змінили.

"Найважче в бізнесі — повернути інвестиції"

- Давайте від політики відійдемо і поговоримо про життя. Які б ви виділили поразки в житті? Перемоги зрозумілі, а поразки?

Мої?

- Свої, так. Які на вас вплинули або змінили ваше ставлення до будь-якого питання, процесу.

Ну, дивіться, я можу говорити тільки про галузь спорту, оскільки більшу частину свого життя я провів саме в спорті. Тому поразок було досить і кожен раз, коли я отримував це поразка чи переживав її, я завжди аналізував, приїжджаючи додому, завжди проводив аналіз разом з тренером. І ми завжди працювали над помилками.

- Ви здобули освіту в МАУП. Спеціальність — менеджмент?

Так.

- Як оцінюєте рівень підготовки в приватних ВНЗ і взагалі рівень підготовки фахівців в країні?

Якби я вчився в інституті державному, я б, мабуть, міг порівняти ...

- Взагалі, чи достатньо ви отримали знань?

Я думаю, що на рівні. Але це питання будемо ще досліджувати окремо.

- Поділіться своїм досвідом в бізнесі. У вас була лазня, ви займалися спортивним одягом.

- Так.

- Потім у вас було міні-рекламне агентство.

Ну, не агентство. Я просто зареєстрований ФОПом, який може надавати послуги в галузі реклами.

- Так, ну я ваш статус підняв, нехай буде агентство. А зараз у вас фірма, яка займається програмуванням.

Ні, зараз у мене нічого немає. Як я став депутатом, за законодавством потрібно все закрити, якщо воно комерційне.

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 4

"Зараз у мене нічого немає. З тих пір, як я став депутатом, за законодавством потрібно все закрити, якщо воно комерційне"

- Ну, останній ваш бізнес — це фірма, яка займалася програмуванням. Що програмували?

Компанія була утворена на початку чотирма особами для того, щоб втілити в життя фітнес-програма, яка зараз працює. Єдине, ще раз підкреслюю — я з цього вже вийшов. Я не є співвласником цього фітнес-додатки, ним керують мої друзі, які вклали велику частину своїх знань і роботи. Цей фітнес-додаток є авторською програмою нашої Федерації стронгменів України. Воно називається FitStart. Саме така думка виникла, коли почався у нас карантин в країні, коли зали були закриті. Хоча ми його відпрацьовували ще раніше, але почали втілювати і закінчувати якраз в період карантину. І це, в принципі, так ємко і вчасно. Людині всього-на-всього потрібно завантажити додаток на своєму телефоні або планшеті, зайти туди, задати свої параметри, і програма буде питати далі, що вам потрібно. Вам потрібно тримати себе в формі, або Ви хочете поліпшити свою фізичну форму, або вам потрібно отримати якихось більш серйозних результатів? Тоді вона вас направляє в тому чи іншому напрямку, підказуючи, які вправи потрібно робити, як їх виконувати правильно. Це все підкріплено фотографіями і відео, які відзняли, знову ж таки, фахівці в області фітнес-індустрії.

- Скільки завантажень було вашого застосування?

Я, чесно кажучи, не знаю, тому що зараз цим не цікавлюся, не можу відповісти на це питання.

- Що найскладніше в бізнесі?

Повернути інвестиції.

- Тобто, знати, кому це продати? Щоб повернути інвестиції, його треба продати, а продати — це найголовніше.

Знаєте, сподіваєшся на одне, ти чітко впевнений в тому, що твій продукт дійсно потрібен і він реально зайде, а насправді, на практиці, воно виглядає трохи не так.

- Давайте пройдемося по Вашій декларації. У вас кілька об'єктів нерухомості. Це ваш пасивний дохід? Ви здаєте в оренду їх?

Моя дружина, знову ж цим займається і оформлена як кажуть ФОП / ЧП. І це не бізнес, а то, що і до цього тримало нас на плаву, так як ми з дружиною — двоє пенсіонерів — моя дружина по інвалідності, я за стажем роботи в професійному спорті. Пенсії у нас невеликі. У мене 2200грн, у моєї дружини — 3800грн. Тому так, це нас тримає на плаву.

- Готівкові кошти тримайте в "Приватбанку". Чому вибрали саме цей банк? Всі кошти в одному банку, саме в "Приваті". Чим подобається цей банк?

Це написано в декларації ...

- Угу.

Ну, по крайней мере, ми користуємося послугами "ПриватБанку".

- У порівнянні з іншими банками, чому вибрали саме цей?

Я не знаю чому так, чому так співпало. Навіть не можу пояснити, чесно кажучи. Якось так звично, і в цьому випадку довіряю.

- Тому що він державний або з інших причин?

Так ось збіглося.

"Можна заробити в спорті, якщо ти в першій світовій десятці"

- Який найбільший гонорар або дохід ви отримували за свою кар'єру і за що саме? У бізнесі або за спортивне досягнення?

Ні, в бізнесі, на жаль, не вдавалося отримати високі доходи і взагалі під питанням повернення інвестицій, які були зроблені. Як завжди, це було фактично "в мінус" або "в нуль", тому найбільші гонорари, які я отримував, це, звичайно, завдяки спорту.

- Який був найбільший?

Найбільший — це був 40 000 умовних одиниць за перемогу в Чемпіонаті світу. А ще в 2007 році, так співпало, знову ж таки, я став чемпіоном світу в Кореї, але ті спонсори, які були підписані міжнародною федерацією, збанкрутували, якісь у них були проблеми. Їх рахунки в Кореї заарештували, і ніхто не отримав призових за той Чемпіонат світу.

- Вони повинні бути у вашій кар'єрі найбільші за розміром, ті призові?

Ні, вони як зазвичай, вони такі класичні, стандартні.

- Чи можна заробити в спорті? Або це просто для душі?

Те, що стосується нашого виду спорту, так, можна заробити в спорті, якщо ти в першій світовій десятці.

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 5

"Можна заробити в спорті, якщо ти в першій світовій десятці"

- Ну, це, мабуть, в будь-якому спорті.

Та ні, в футболі, як на мене, заробляють все, навіть на рівні України. Але чи вважаєте ви наших футболістів суперзірками?

- Якщо там з командою Парагваю порівнювати ...

Ні, в загальному. Ну, який рейтинг?

- Я не дуже люблю футбол.

Ось і я так само. Ну, ви розумієте, до чого я веду? Що не обов'язково бути, як ви говорите. Тобто, я кажу: "В десятці", а ви говорите: "Так, напевно, в кожному виді спорту", але насправді не так.

- Я мав на увазі індивідуальні види спорту.

Ну, звичайно, є види спорту, де заробляють більше, де заробляють менше.

- А працює у нас ринок агентів? Ось у вас є власний агент?

За спорту — немає, його немає.

- А по рекламним кампаніям?

Так, у мене є, тобто був у мене такий агент. Дівчинка, яка займалася моїми договорами і контрактами і по рекламі, і по зйомках у кіно.

- Як ви оцінюєте цей ринок і професіоналів, що працюють на ньому зараз в Україні?

Ну, те, що стосується реклами та кіно, дійсно хороший ринок. Звичайно, наші актори не заробляють як би хотілося, на рівні світових, на жаль. Але, якщо ти маєш постійну роботу, стабільні пропозиції зніматися, то, в принципі нормально себе почуваєш. До речі, я вже запитував у юристів. Ніхто не забороняє народним депутатам брати участь в зйомках фільму і навіть в головній ролі. Єдина умова, що ти не можеш це робити платно. Тобто, ти підписуєш договір на безоплатній основі та знімаєшся на здоров'я, якщо у тебе для цього є натхнення і час.

- А у Вас є натхнення і час?

У мене є натхнення і час, тому що акторська робота мені дуже подобається. Я навіть вам скажу більше, продюсери фільму "Пригоди Миколая", де я в головній ролі знімаюся, ви бачили?

- Так, ми навіть інформаційними партнерами були.

Так ось, вони дуже засмутилися, тому що збиралися на пітчинг подавати другу частину "Святого Миколая". Я кажу: "Та ще нічого не втрачено, мені все можна". Я для цього у юристів як раз і проконсультувався. Все може бути. Чи зможете мене побачити на широкому екрані в художніх фільмах. Крім того, в минулому році я почав зніматися в одному фільмі, знову ж таки, молодіжної комедії, яка називається "Поцілунок на мільйон". Але, на жаль, ми там буквально 4 дні попрацювали і поставили роботу на паузу через якихось питань з продюсером. Начебто, заарештовані його рахунки і, відповідно, знімальний процес не може відбуватися як такої. Тому вони планували в цьому році відновити зйомки, але поки мовчать. Тому це ще один фільм, де ви мене зможете побачити вже скоро.

- А в серіалі "Верховна Рада"? Там кожен день нова серія.

Ні, я в серіалі не знімаюся.

- Так, це буде ваш перший досвід.

Ви говорите про реаліті-шоу?

- Так Так. Реаліті "За вікном".

Це як ідея для деяких телеканалів. Це було б цікаво, особливо виступ Юлії Володимирівни недавнє, де вона "не топить" за олігархів. Єдиний політик, уявляєте? Це навіть можна розповідати анекдотом: "Я єдиний політик в Україні, який" не топить "за олігархів".

- Тому що я сама — олігарх (сміється). Кажуть, що у вас виник конфлікт з Володимиром Кібою і саме тому ви пішли з федерації.

Виник конфлікт через нашого спільного невдоволення його керівництвом і ставленням до спортсменів. У 2009 році ми зробили офіційну заяву, прес-конференцію разом з іншими спортсменами, нас було близько 10 осіб. Це на той момент це були найсильніші спортсмени федерації. Ми офіційно заявили, що виходимо, зареєстрували професійну лігу: спочатку — "Стронгменів України", а в 2011 році — Федерацію стронгменів України. Вона в 2012 році отримала статус національної.

- Зараз підтримуєте якісь відносини, якщо не з Кібою, то з федерацією як такої?

Ні, абсолютно, тому що вважаю їх шкідниками.

- Нещодавно відбулися змагання поліцейських. Як ви взагалі оцінюєте підготовку нинішніх поліцейських? Особливо, коли бачиш відео на ютубі, коли шестеро поліцейських не можуть одного бездомного з заточкою взяти.

Я думаю, що це через те, можливо, частково, що їм не надані такі повноваження. Знаєте, знову ж таки, дивна річ — є багато таких відео, де поліцейські ламають, жорстко ламають злочинця, і тоді все суспільство кричить: "Ганьба!". Коли вони хочуть ласкаво взяти якогось бомжа, всі кричать: "Ну що ж ви не можете згорнути бомжа". Тому треба дати чіткі повноваження поліцейським, а саме, ну, мабуть патрульним поліцейським, тому що про них ви говорите. Тому що в цьому плані треба розділяти — Національна поліція і Патрульна поліція. У них різні завдання.

- Раніше, наприклад, були там підрозділи спецпризначення?

Це, мабуть, зовсім інше. Зараз в патрульної поліції є такий підрозділ, який називається "ТОР". Це спеціально відібрані хлопці, потужні, які тренуються, фізично сильні. Між іншим, деякі з них як раз були присутні і виставлялися окремими командами у нас на Чемпіонаті патрульної поліції.

- Колись проводилися чемпіонати між поліцейськими з різних країн. Зараз проводяться чи ні? І чому взагалі дуже мало міжнародних змагань проводиться на території України?

За змагань поліцейських інших країн. Між іншим, ми про це говорили з керівництвом патрульної поліції, а саме з паном Євгеном Жуковим і з Олексієм Білошицький. І у нас є такі напрацювання, хочемо вести переговори з декількома департаментами європейських країн, як мінімум, і, можливо, з американцями. Тому такі напрацювання є і все можливо. Найближчим часом, можливо, це буде в наступному році, можливо через рік ... Все залежить, знову ж таки, від ситуації, яка зараз склалася: пандемія тощо.

- Ви заявляли, щоб зробити спорт популярним, треба, щоб держава була в цьому зацікавлена. З огляду на те, що зараз спорт серед молоді, мабуть, непопулярний, то немає, ймовірно, і державного інтересу?

Ви давно були в залі тренажерному?

- Періодично ходжу.

Ну, це якась періодичність?

- Це раз в тиждень.

Це дуже ви зачастили, так? Я можу сказати абсолютно протилежне. Ви зайдіть ввечері в зал, подивіться, скільки молоді. Це при тому, що це платні тренажерні зали, які собі не всі можуть дозволити. Якби держава робила для людей, а саме для молоді більше як раз з питання встановлення безкоштовних тренажерних зон або просто фітнес-зон ... Ну ось, фактично та ідея, яка зараз втілюється в життя, яку почав і представив президент "Активні парки" . Вона може допомогти кілька в цій ситуації, повернути назад молодь до здорового способу життя і до активного дозвілля, наприклад.

- А як ви ставитеся до людей боді-позитивним?

Що це таке?

- Це коли люди не займаються спортом, вони природно виглядають.

Ну, по-перше, це їх вибір. Хочуть вони так виглядати, значить їм так, мабуть, комфортно або вони просто ледачі. Справа в тому, що під час занять фізичною культурою і спортом змушувати когось, ламати — це не призведе ні до якого результату. Людина повинна сама відчути — раніше, або пізніше. Мабуть, він це не відчує. Нехай йому зараз допустимо 25, виповниться йому 35 або під 40 років, він подумає: "Ух ти! Щось мені важкувато, ніби я зібрав зайвих 40-50 кілограмів, можливо, я в зал походжу". Але воно врешті-решт, очевидно, що прийде.

- Раз в тиждень, як я. А як ви ставитеся до того, що, наприклад, покер або кіберспорт називають "спортом". Люди, які цим займаються, гордо називають себе спортсменами.

Для мене це, як мінімум, дивно. Відверто кажучи, називати такі види спортом ...

- Навіть фінансування державне доступно на розвиток цих видів спорту.

Бачите, а наша федерація з 2011 року функціонує без державної підтримки. Одного разу нам виділили 15 000 гривень. Ми зібралися і вирішили купити принтер і папір А4 формату, щоб друкувати протоколи.

- Так. Ваші діти. Бачили оголошення у вас на Фейсбук-сторінці, що ви для старшого сина шукали роботу.

- Так. Тому що йому 18 років і тому, десь напередодні його дня народження, ми прийняли таке рішення: "Синку, ти стаєш дорослим. Ось я зараз крайній раз поповнюю твій мобільний рахунок і подальше поповнення — твоє. Не думай, що ти будеш гуляти все літо і займатися якимись своїми справами. Шукай роботу! Заробляй, ти входиш в доросле життя. ти повинен це робити. Роби дорослі вчинки і відповідай за них ".

- Знайшли? Хтось відгукнувся?

Так, він зараз на практиці, все ще не можна сказати, яка це робота, але це практика. Це практика саме від коледжу, де він вчиться — коледжу зв'язку.

- Ким взагалі хочуть ваші діти стати? Ось в тому віці, в якому вони зараз знаходяться?

Якщо слухати старшого сина, то він хотів бути фахівцем в ІТ-технологіях. Щодо середнього сина, у нього зараз є переваги. Він займається гітарою, але не тому, що хоче пов'язати своє життя саме з музикою, просто це для саморозвитку. В цілому йому подобається кулінарія — все, що стосується приготування. Ось в цьому плані він хоче розвиватися, і можливо, вибрати для себе таку непросту професію.

- А ви своїх дітей ким бачите?

По-перше, адекватними людьми — вихованими, досить сильними, я маю на увазі духовно.

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 6

"Я бачу своїх дітей адекватними людьми — вихованими, досить сильними духовно"

- Чи є для вас різниця, ніж вони в житті будуть займатися?

Головне, щоб це їм було приємно і матеріальне, і моральне. Якщо ще і співпадуть ці дві речі, то це буде ідеально. Ось як в моєму житті — я займався завжди спортом, це та річ, якої я завжди хотів займатися, мені подобалося, я отримував від цього задоволення, як я вже сказав, і моральне, і фінансове.

Бліц-інтерв'ю з Василем Вірастюком

- У нас є маленький розділ ще — "Бліц-інтерв'ю" називається, коли ви швидко відповідаєте на короткі питання. Почнемо! Хто успішніший в житті — сильний або розумний?

Можна сказати на моєму прикладі — сильний.

- Якби у мене була дочка, то я б ...

Я б дуже страшно переживав, що вона пішла в тата ...

- Зовні або за характером?

А як же, і зовні, не дай Бог, уявляєте? Хто ж потім заміж візьме її, бідолаху?

- Якби ви могли дати раду собі 15-річному, щоб ви порадили тому хлопцю?

Ой, працюй ще більше, в плані спорту, і не пропускай тренування, або той зайвий підхід, який ти не зробив, і, можливо, я б стояв на олімпійському п'єдесталі.

- Роль жінки в житті. Чим повинна жінка займатися?

Підливати масла у вогонь. Ну, в цьому випадку, якщо ми говоримо про сімейний вогні, то це, як то кажуть, підливати, щоб він завжди тлів.

- Трохи скандал там закатати або як?

Хоча, підливати масла у вогонь — таке враження, що у жінок таке завдання.

- У моєму житті було багато жінок — так чи ні?

Так.

- Україна розквітне, коли ...

Коли почне працювати судочинство.

- Які жінки вам подобаються?

Скромні.

- Успіх — це ...

Успіх — це коли ти досяг своєї мети, поставленої. Мабуть так. Це не в фінансовому плані, а в плані морального задоволення.

- Якби любов можна було розкласти на атоми, то з чого вона складається? Яка формула любові?

Чи не відповім на це питання. Він занадто філософське.

- Мій кумир — це ...

У мене немає кумирів. Не можна створювати собі кумирів і ставити перед собою якогось ідола. Ти можеш мати людину, на якого рівняєшся, і цих людей у мене в житті було кілька. Я їх можу назвати, але навряд чи ви їх знаєте. Ось саме на це я завжди дорівнював. Не треба розуміти відповідь на питання, як "Я сам такий прекрасний і ні на кого не рівняюся", але саме в розумінні кумира, це таке ...

Василь Вірастюк: ”Я прийшов до Верховної Ради для того, щоб робити реальні справи, а не займатися політикою” - фото 7

"Не можна створювати собі кумирів і ставити перед собою якогось ідола. Ти можеш мати людину, на якого рівняєшся"

- Ну, в дитинстві ви хотіли бути схожим на ...

Я брав приклад. Наприклад, на Ульфа Кімермана. Це рекордсмен зі штовхання ядра. Потім Енді Бармс, далі мій старший брат, після нього мій тренер, заслужений тренер України Іван Григорович Шарин. Тобто таких людей.

- Чоловіча харизма — це що?

Я не знаю. Ну, що це може бути, нехай жінки скажуть. Це треба у жінок питати, що таке харизма чоловіча.

- Що таке справжня дружба?

Це коли завжди прийдеш на допомогу або допоможеш, не замислюючись буде віддача.

- Василь, вдячний Вам за Ваш час і відверті відповіді!

Будь ласка, Вам теж спасибі!


Раніше в спецпроекті "Без кнопок" порталу "Коментарі" народний депутат України від партії "слуги народу" Вікторія Кінзбурська розповіла про корупцію в ДАБК, зарплатах депутатів, кулуарні домовленості і якою мовою повинен говорити в Україні.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: Комментарии-Коментарі
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!